Menu
 • دانلود نرم افزار ارسال پیام تلفنی به تلفن ثابت

  دسته :

  نرم افزار

  دانلود نرم افزار ارسال پیام تلفنی به تلفن ثابت . . نرم افزار پارس دیالر این امکان را فراهم می کند تا یک پیام صوتی از پیش ضبط شده (که می تواند یک خبر جهت اطلاع به کارکنان یک شرکت باشد  یا یک پیام تبلیغاتی و یا هر چیز دیگری را برای تعداد زیادی از […]

دانلود نرم افزار ارسال پیام تلفنی به تلفن ثابت

.

.

نرم افزار پارس دیالر این امکان را فراهم می کند تا یک پیام صوتی از پیش ضبط شده (که می تواند یک خبر جهت اطلاع به کارکنان یک شرکت باشد  یا یک پیام تبلیغاتی و یا هر چیز دیگری را برای تعداد زیادی از افراد  از طریق تلفن ثابت پخش نمایید.

.

دانلود نسخه آزمایشی پارس دیالر

.

 

طرز کار نرم افزار به صورت کلی به این شکل است که نرم افزار دارای یک دفترچه تلفن گروه بندی شده است و می تواند تعداد زیادی از شماره ها را در گروه های مختلف ذخیره نماید و کاربر قادر است از هر گروه شماره های مورد نظر را انتخاب کند .

 

 

 

همچنین در نرم افزار این  امکان وجود دارد که با دادن دو شماره تلفن- به عنوان محدوده شماره-  تمام شماره های بین این دو به صورت خودکار در لیست ارسال قرار گیرند  توسط این امکان میتوان یک پیام تبلیغاتی  را برای افراد  یک محدوده خاص از شهر ارسال نمود .

 

پس از تعیین شماره ها و پیام صوتی نرم افزار شروع به شماره گیری از اولین شماره تا آخرین شماره می نماید . و پیام صوتی برای تمام شماره ها پخش خواهد شد

دانلود نرم افزار ارسال پیام تلفنی به تلفن ثابت

 

در هر ارتباط تلفنی که با شماره های انتخابی برقرار می شود شنونده پیام این امکان را خواهد داشت تا با فشار کلید ۰ به اپراتور (شخصی از مجموعه شما )  متصل و به صورت مستقیم گفتگو نمایند

 

در صورتی که تعدادی از  شماره ها در حالت اشغال باشند و یا تلفن برداشته نشود نرم افزار این شماره را در لیست تماس های ناموفق ذخیره نموده و پس از پایان عملیات در صورت تایید کاربر  آنها  را مجددا شماره گیری خواهد نمود

 

 

نمونه فرم های نرم افزار:

دانلود نرم افزار ارسال پیام تلفنی به تلفن ثابت

.

برای استفاده از نرم افزار می بایست مودم شما دارای قابلیت TAPI enabled  باشد برای مشاهده لیست مودم های دارای این قابلیت اینجا را کلیک کنید.

 نکته : در حال حاضر معروف ترین مودم سازگار با نرم افزار  موجود در بازار ایران مودم Zoltrix 3 Chipset  است که توسط خود شرکت نیز ارائه می گردد.

دانلود نرم افزار ارسال پیام تلفنی به تلفن ثابت


این مودم قابلیت ارسال و دریافت فکس از طریق کامپیوتر را نیز دارا می باشد و قیمت آن در حدود ۲۰ هزار تومان است اما جهت خرید می بایست حتما با  پشتیبانی تماس گرفته و قیمت به روز آن را واریز نمایید.

در صورتی که قصد استفاده از این سیستم را برای مواردی

خاص دارید که نیاز به ایجاد تغیراتی در نرم افزار دارد با ما

تماس بگیرید تا با کمترین هزینه نسخه اختصاصی شما را ایجاد نمایید.

دانلود نسخه آزمایشی پارس دیالر

دانلود نرم افزار ارسال پیام تلفنی به تلفن ثابت

قیمت : 60000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت ، لینک دانلود فعال می شود . ]
 • |
 • کلوب |
 • فیس نما |
 • Email
 • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید

بروز رسانی : شنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۷
با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید تماس:09173395576

© Copyright chargeto.ir 2009-2017. Designed by chargeto.ir.
RSS
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE

هدایت به بالای صفحه